Długie noce spędzone w towarzystwie pada i kufla czegoś… mocniejszego. Wiele nieprzespanych godzin… Walka na śmierć i życie... Chwile grozy – upadki i wzloty. Aż w końcu… Kolejne trofeum na koncie :) Niestety, prędzej czy później codzienne obowiązki uniemożliwiły spędzanie relaksujących chwil przy emocjonującej grze. Nie pozwól, aby Twoja konsola się marnowała – sprzedaj ją nam.

 

 


Coś piszczy, coś rzęzi, aż nagle Twoja konsola całkowicie traci wolę walki i przestaję działać… Jeżeli Twój sprzęt z jakichś powodów nie chce czytać płyt bądź w ogóle się nie włącza, zgłoś się do nas! Nasi specjaliści z największą przyjemnością podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Szybko, sprawnie, precyzyjnie i dokładnie naprawimy Twój sprzęt tak, by służył Ci jeszcze wiele długich lat.

 

Szukasz prezentu dla siebie, swojej partnerki, syna, brata bądź kolegi? Ceny sprzętu w sklepach z elektroniką przyprawiają Cię o mdłości? Zajmujemy się również sprzedażą w pełni sprawnych, przetestowanych konsol.

 

W ofercie:

konsole i akcesoria oraz gry: Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One i inne...