Twoja firma w mediach społecznościowych

 

Media społecznościowe skupiają miliony użytkowników na całym świecie. To najlepsze miejsce w sieci, aby dotrzeć do swojej grupy docelowej, ponieważ mamy pełną gwarancję, że właśnie tam obecni są nasi klienci. Już prawie 70% dorosłych internautów posiada konto na jednym z tych portali, a warto podkreślić, że tendencja jest wzrostowa i z roku na rok ich przybywa. Co jeszcze mówią statystyki o polskich użytkownikach social media?

 

Facebook – ponad 14 mln użytkowników miesięcznie

Twitter – prawie 1 mln użytkowników miesięcznie

Instagram – ponad 2,3 mln użytkowników miesięcznie

LinkedIn – prawie 1 mln użytkowników miesięcznie

 

Czy nadal masz wątpliwości, że tam odnajdziesz swoich klientów? Wszystko wskazuje na to, że Twoja nieobecność w mediach społecznościowych oddala Cię od tych użytkowników, którzy mogliby być Twoimi potencjalnymi klientami. Największe marki i najbardziej cenieni przedsiębiorcy mają swojego fanpage'a, na którym dzielą się ze swoimi użytkownikami nowościami w firmie, informacjami na temat rozwoju i aktualnych wydarzeń. Promują swoją markę i kreują jej wizerunek – nowoczesnej i podążającej za najnowszymi trendami.

 

Chcemy pracować na Twój sukces

 

Przedsiębiorcy pochłonięci obowiązkami związanymi bezpośrednio ze swoją działalnością nie zawsze mają czas, aby zająć się promowaniem siebie w Internecie. To zrozumiałe, że większość swojej energii wkładają w budowanie stabilnych fundamentów firmy, rozwój, doskonalenie oferty i zarządzanie zespołem – o to przecież chodzi! Nasza praca polega na promowaniu innych w mediach społecznościowych i również temu poświęcamy cały swój czas, jaki spędzamy w firmie. To nasza praca, ale też pasja, ponieważ w ten sposób możemy spożytkować całe swoje pokłady kreatywności.

 

Założymy i poprowadzimy Twojego fanpage'a, abyś Ty nie musiał rezygnować ze swoich codziennych obowiązków na rzecz promowania firmy w mediach społecznościowych. Zaplanujemy cały proces działania, będziemy obserwować wyniki i statystyki, na podstawie której postaramy się, aby Twoja widoczność w sieci była jeszcze większa, a popularność wśród użytkowników na tyle duża, że z miesiąca na miesiąc Ty będziesz widział efekty w postaci większej ilości zadowolonych klientów oraz zysków.

 

 

Promuj swoją firmę z większą skutecznością!

 

W celu uzyskania wyceny prosimy o zapytanie mailowe lub poprzez formularz kontaktowy